• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Nissan X-Trail 1.6 DCI 130ks 4WD Business MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 137.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 130KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMX014
Дополнителна опрема