Nissan X-Trail Acenta 1.6DCI 130ks 2WD AT

НАСКОРО
Каросерија СУВ
километри 131000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 130KS
Боја Бела
Прва регистрација 11/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање