Nissan X -Trail Business 1.6 DCI 130ks 2WD MT

ABS • ESP • Crusise Control • Аirbag • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори • Греачи на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Паркинг сензори – напред и позади • Задна паркинг камера Nissan technology 360 View System Патен компјутер • Автоматска двозонска клима • Isofix систем на задни седишта • LED дневни светла • Светла за магла • Алуминиумски фелни • Радио CD со приклучок USB • Bluetooth + микрофон • Систем за навигација • Само – затемнувачки внатрешен ретровизор • хромирани рачки • сензори за дожд • затемнати задни стакла.

Цена 14 700 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 157.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 130 ks
Година 2015
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање