OPEL ANTARA 2.4 BENZIN

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Crusise Control,
 • Airbag –Предни, странични и кровни,
 • Електрика на сите прозорци,
 • Електрика на ретровизори,
 • Наслон за рака,
 • Борд компјутер,
 • Kлима уред,
 • Централна брава со централно заклучување,
 • Радио CD со MP3,
 • USB-Приклучок,
 • Магленки,
 • Мултифункционален волан со команди,
 • Кровни носачи.
 • Сет летни и зимски пневматици.Возилото е купено во Македонија и сервисирано во овластен сервис
 • Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано во овластен сервис.
 • Регистрирано до 03/2020 со зелен картон.
Цена 11 500€
со ДДВ
Каросерија SUV
Поминати километри 93.000
Гориво Дизел
Мотор 2.4 167 ks
Година 2014
Боја Црна металик