Opel Antara Cosmo 2.2 cdti 163KS 4×4 AT6

ABS • ESP • Cruise Control • Mултифункционален кожен волан со команди • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Двозонска клима – Климатроник • Систем за навигација • Сончев кров • Паркинг сензори • Магленки • Алуминумски фелни • Борд Компјутер • Isofix систем на задни седишта • Наслон за рака • Греачи на седишта • Седишта во коминација кожа – штоф • Радио CD • Aвтоматски менувач.

Цена 13 500 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 153.128
Гориво Дизел
Мотор 2.2 163 ks
Година 2015
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање