• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Astra 1.6 CDTI 110КS Business Edition MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 113.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 62092
Дополнителна опрема