Opel Astra 1.6 CDTI 110KS Ecoflex Business

ABS • ESP • Crusise Control • Airbag • Eлектрика на поредни и задни прoзорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори, Двозонска клима-климатроник • Радио CD • Eкран на допир со систем за навигација • Патен компјутер • Паркинг сензори – предни и задни • Структуранли челични фелни • Дневни LED светла • Мултифункционален кожен волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки.

Цена 11 600 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 120.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2016
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање