Opel Astra Advance 1.6 CDTI 95ks MT

ABS • ESP •  Airbag • Cruise Control • Eлектрично отварање на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Радио • Патен компјутер • Мултифункционален серво волан со команди • Start-Stop • Паркинг сензори – Предни и задни • Дневни LED светла • Клима Сензор за светло • Магленки • Структурални 16челични бандажи.

 • Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 10 800 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 116.389
Гориво Дизел
Мотор 1.6 95 ks
Година 2017
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање