• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Astra K 1.4 T 125ks MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 120.800
Гориво Бензин
Мотор 1399ccm 125KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 008437
Дополнителна опрема
• ABS •ESP • Crusise Control • Airbag - предни странични и кровни завеси • Eлектрика на предни и задни прoзорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Двозонска клима - климатроник • Радио Intellilink со екран на допир • Bluetooth • Патен компјутер • Дневни LED предни светла • Мултифункционален кожен волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Сензор за светло • Паркинг сензори напреди позади со графички приказ • Автоматско севтло за тунел детектор • Сензор за дожд • Алуминиумски фелни. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.