Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks ecoFlex Innovation MT

Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks ecoFlex Innovation MT

НАСКОРО
Каросерија Хечбек
километри 102000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Црна Металик
Прва регистрација 05/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање