• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks Edition MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 161.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Бела
Прва регистрација 04/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 81915
Дополнителна опрема