Opel Astra K 1.6 cdti 110ks MT

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Crusise Control,
 • Airbag,
 • Eлектрика на предни и задни прoзорци,
 • Електрично подесување на ретровизори,
 • Греачи на ретровизори,
 • Kлима уред-климатроник,
 • Радио CD,
 • Eкран на допир,
 • Патен компјутер,
 • Дневни LED светла,
 • Мултифункционален кожен волан со команди,
 • Наслон за рака,
 • Isofix систем на задни седишта,
 • Магленки,
 • 17” Aлуминиумски фелни,
 • Bluetooth.

Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано .

Регистрирано со зелен картон до 12/2019.

Цена 13 500€
со ДДВ
Каросерија Hatchback
Поминати километри 31.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2016
Боја Сива металик
Регистрација Нерегистрирано возило