Opel Astra K 1.6 cdti 136ks AT Bussines

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Crusise Control
 • Airbag
 • Eлектрика на поредни и задни прoзорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Двозонска клима-климатроник
 • Радио CD
 • Eкран на допир со систем за навигација
 • Патен компјутер
 • Паркинг сензори- предни и задни
 • Структуранли челични бандази
 • Дневни LED светла
 • Мултифункционален кожен волан со команди
 • Наслон за рака
 • Isofix систем на задни седишта
 • Магленки
Цена 11 600€
со ДДВ
Каросерија Hatchback
Поминати километри 170.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 136 ks
Година 2016
Боја Бела