Opel Astra K 1.6 cdti Bussines

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Crusise Control,
 • Airbag,
 • Eлектрика на поредни и задни прoзорци,
 • Електрично подесување на ретровизори,
 • Греачи на ретровизори,
 • Двозонска клима-климатроник,
 • Радио CD,
 • Eкран на допир и интегриран систем за навигација,
 • Патен компјутер,
 • Паркинг сензори- предни и задни,
 • Структуранли челични бандази,
 • Дневни LED светла,
 • Мултифункционален кожен волан со команди,
 • Наслон за рака,
 • Isofix систем на задни седишта,
 • Магленки.
Цена 12 200€
Со ДДВ
КаросеријаHatchback
Поминати километри144.000
ГоривоДизел
Мотор1.6 cm, 110 ks
Година2016
БојаСива металик