• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
14 200€

Opel Astra K 1.6 CDTI Edition Business MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 138.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 136KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 05/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 67751
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Crusise Control • Airbag - предни странични и кровни завеси • Eлектрика на предни и задни прoзорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Двозонска клима - климатроник • Радио Intellilink со интегриран систем за навигација • Bluetooth • Патен компјутер • Дневни LED предни светла • Мултифункционален кожен волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Сензор за светло • Паркинг сензори напреди позади со графички приказ • Автоматско севтло за тунел детектор • Сензор за дожд.