• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Astra K 1.6cdti 110ks Edition MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 103.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 04/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 087539
Дополнителна опрема