Opel Astra K Business Edition 1.6 CDTI 110KS MT

ABS • ESP • Crusise Control • Airbag • Eлектрика на поредни и задни прoзорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Двозонска клима – климатроник • Радио CD • Eкран на допир • Патен компјутер • Паркинг сензори – предни и задни • Структуранли челични бандажи • Дневни LED светла • Мултифункционален кожен волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Сензор за светло.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 11 900 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 151.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2017
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање