• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Astra sedan 1.4 140ks AT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 35.000
Гориво Бензин
Мотор 1.4 140 ks
Боја Сива металик
Прва регистрација N/A
WLTP N/A
Шифра бр. N/A
Дополнителна опрема
АBS • ESP • Аирбаг- предни, странични и кровни завеси • Темпомат • Електрично подесување на ретровизори + греење • Електрично подигање на прозорци напред и позади • Електрична рачна • Греење на волан • Греење на предни седишта • Клима уред • Патен компјутер • Радио CD 600 Intellink/Bluetooht • Mултифункционален кожен волан со команди • Централно заклучување со далечинско • Тонирани стакла • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Автоматски менувач. • Возилото е купено во Македонија. • Регистрирано до 11/2022.