• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Astra sedan 1.6cdti 110ks MT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 98.200
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Боја Бела
Прва регистрација 08/2015
WLTP N/A
Шифра бр. 04516
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Cruise Control • Airbag • USB приклучок • Мултифункционален волан со команди • Борд Компјутер • Радио cd 600 • Клима уред • Bluetooth поврзување со телефон • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Isofix систем на задни седишта • Паркинг сензори – задни • Магленки. •Регистрирано до 07/22 •Сет зимски гуми