• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Astra SW 1.6 cdti 110ks Business MT

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 141.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 130KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 02/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 030223
Дополнителна опрема