• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Astra SW 1.6 Cdti Business 110KS

Основни податоци
Тип на возило Караван
километри 114.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110ks
Боја Сива металик
Прва регистрација 03/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 37269
Дополнителна опрема