Opel Astra SW Business Edition 1.6 CDTI 136KS AT

ABS • ESP • Airbag x 6 • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори • Греачи на ретровизори • Сензор за дожд • Автоматска контрола на светла • Двозонска клима • Седишта со лубмарна подршка • Електрична рачна • 7 –инчен екран на допир • Радио IntelliLink • Mултифункционалек кожен волан со команди • Систем за навигација • Isofix систем на задни седишта • LED дневни светла • Mагленки • Паркинг сензори – напред и позади • Амбиентално осветлување • Контрола на притисок на гуми.

Цена 11 200 €
со ДДВ
Каросерија Караван
километри 155.700
Гориво Дизел
Мотор 1.6 136 ks
Година 2017
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање