Opel Combo 1.3cdti L1H1

Опрема

 • ABS
 • Airbag за возач и совозач
 • Серво волан со команди
 • Радио CD, Клима уред
 • Електрика на предни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Централно заклучување
 • USB приклучок
 • Странична клизна врата
 • Паркинг сензори
 • Кров на отваранје
9 490€
Каросерија Пикап
Поминати километри 45.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 90 ks
Година 2016
Боја Бела