• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
14 000€

Opel Combo Van 1.5 CDTI MT

Основни податоци
Тип на возило Товарно
километри 66.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 76KS
Боја Бела
Прва регистрација 05/2019
Шифра бр. 52112
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Темпомат • Електрично подигање на прозорци • Електрична регулација на ретровизори • Централна брава со далечинско заклучување • Серво волан со команди на волан • Мануелна клима уред • Радио со 8 - инчен екран на допир • Bluetooth • Патен компјутер • Сензор за светло • Странична клизна врата.