• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
10 000€

Opel Corsa 1.2 70ks MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 46.700
Гориво Бензин
Мотор 1229ccm 70KS
Боја Бела
Прва регистрација 04/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 62065
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач и странични • Board патен компјутер 3,5 “ color дисплеј на инструмент за возач • Темпомат • Мултифункционален кожен волан со команди • Централна брава со далечинско • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Радио Mултимедиа со 7 екран во боја на touch со smartphone интегрнација • Bluetooth • Мануелна клима уред • Isofix систем на задни седишта • Резервно тркало. Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано во овластен сервис.