• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Corsa 1.2 LPG MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 61.000
Гориво Бензин, LPG
Мотор 1229ccm 70KS
Боја Бела
Прва регистрација 04/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 65646
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач и странични • Темпомат • Мултифункционален кожен волан со команди • Централна брава со далечинско • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Radio CD • Bluetooth • Мануелна клима уред • Isofix систем на задни седишта • Резервно тркало • Вграден плински уред. • Сет зимски пневматици. • Возилото е купено во Македонија и регистрирано во овластен сервис. • Регистрирано до 04/2022.