• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Corsa 1.3 CDTI 95KS ecoFLEX Edition StartStop 5p MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 97.000
Гориво Дизел
Мотор 1248ccm 95KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 12/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 74966
Дополнителна опрема