• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Corsa 1.4 90ks AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 31.123
Гориво Бензин
Мотор 1398ccm 90KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 05/2019
WLTP N/A
Шифра бр. N/A
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач и странични • Темпомат • Мултифункционален кожен волан со команди • Централна брава со далечинско • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Radio CD • Bluetooth • Мануелна клима уред • Isofix систем на задни седишта • Резервно тркало. • Регистрирано до 12/2022. • Од технички причини може да има наведено помалку/повеќе опрема.