Opel Corsa Ecoflex Edition 1.3 CDTI 95ks MT

ABS • ESP • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Аirbag • Патен компјутер • Мултифункционален кожен волаан со команди • Магленки • Централно заклучување со далечинско • Tемпомат • Радио CD со интегриран екран Bluetooth и USB •  Isofix систем на задни седишта • Систем за следење на притисок во пневматици • задни паркинг сензори • Клима уред.

Цена 8 500 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 95.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 95 ks
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање