• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
10 900€

Opel Corsa Edition 1.4 90ks MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 94.000
Гориво Дизел
Мотор 1398ccm 90KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 04/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 54181
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач и странични • Темпомат • Мултифункционален кожен волан со команди • Централна брава со далечинско • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Radio CD • Bluetooth • Мануелна клима уред • Систем за навигација • Isofix систем на задни седишта • Резервно тркало.