Opel Corsa Enjoy StartStop 1.3 CDTI 75ks MT

ABS  • ESP • Електрика на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Аirbag • Патен компјутер • Мултифункционален волаан со команди • Магленки • Централно заклучување со далечинско • Алуминиумски фелни • Радио CD со интегриран екран Bluetooth и USB • Isofix систем на задни седишта • Систем за следење на притисок во пневматици.

Цена 7 700 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 128.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 75 ks
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање