• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Corsa1.3 cdti 95ks Business Edition MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 123.000
Гориво Дизел
Мотор 1.3 95KS
Боја Бела
Прва регистрација 06/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 97806
Дополнителна опрема