• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Crossland 1.2 Turbo 110ks Innovation MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 101.000
Гориво Дизел
Мотор 1199ccm 110KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 06/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 270097
Дополнителна опрема