• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
14 500€

Opel CROSSLAND X 1.2 83ks Advance Mt5

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 40.000
Гориво Бензин
Мотор 1199ccm 83KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 11/2020
WLTP N/A
Шифра бр. SLG015
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Воздушни перничиња за возач, совозач, странични и кровни • HillHold & Start - систем за помош при тргнување по нагорнина • Предупредување за напуштање на лента • Темпомат со ограничувач на брзина • Ceрво волан со комадни • Клима уред • Multimedia инфосистем 7 “ екран во боја на допир • Систем за навигација • Bluetooth • USB • 6 звучници • Аndroid auto / Apple Carplay • Патен компјутер • Eлектрично подесување на предни и задни прозорци • Електрично подесување на предни и задни прозорци • Isofix систем на задни седушта. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема