• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Crossland X 1.5 D 102ks Innovation Business MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 103.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 102KS
Боја N/A
Прва регистрација 10/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 10485
Дополнителна опрема