• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Crossland X 1.5cdti 120ks Innovation AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 107.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 06/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 55383
Дополнителна опрема