• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
15 900€

Opel Crossland X 1.5D 120ks Innovation AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 148.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 120KS
Боја Бела
Прва регистрација 04/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 73920
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Воздушни перничиња за возач, совозач, странични и кровни завеси • Hill - Hold & Start - систем за помош при тргнување по нагорнина • LDW front camera - Предупредување за напуштање на лента • Темпомат со ограничувач на брзина • Кожен волан со комадни • Греење на волан • Автоматска двозонска клима со сензор за мирис и влажност • Multimedia инфосистем 7 “ екран во боја на допир • Систем за навигација • Bluetooth • USB • 6 звучници • Аndroid auto/ Apple Carplay • Патен компјутер • Eлектрично подесување на предни и задни прозорци • Електрично подигање на возачко седиште • Греење на предни седишта • LED дневни светла • Isofix систем на задни седишта • Паркинг сензори задни со графички приказ • Наслон за рака за возачко седиште • Maгленки • Алуминиусмски фелни • Алуминумски кровни носачи. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.