• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Crossland X 1.6 cdti 100ks Innovation MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 59.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 100KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 11/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 73339
Дополнителна опрема