• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Crossland X 1.6D 115ks Innovation MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 53.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 115KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 09/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 14481
Дополнителна опрема