• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Grandland 2.0 Diesel 177ks Innovation S&S AT8

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 145.000
Гориво Дизел
Мотор 1997ccm 177KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 10/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 58571
Дополнителна опрема