• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Grandland X 1.6 D 120ks ECOTEC Business Edition MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 138.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 120KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 01/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 40801
Дополнителна опрема