• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Grandland X 1.6 D 120ks Innovation AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 130.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 120KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 09/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 02989
Дополнителна опрема