• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Grandland X1.5D 130ks Edition Business AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 134.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 130KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 05/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 87826
Дополнителна опрема