Opel Insignia 2.0 CDTI 130ks MT

ABS • ESP • Airbag • Темпомат • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифуинкционалек кожен волан со команди • Патен компјутер • Автоматска клима уред • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Магленки • Радио CD 300 • Сензор за дожд • Сензор за светло • Паркинг сензори – позади.

 

• Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано во овластен сервис.

• Регистрирано до 27.02.2021.

Цена 9 200 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 105.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 130 ks
Година 2010
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање