Opel Insignia 2.0 cdti 140ks Edition MT

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Crusise Control,
 • Airbag-предни, странични и кровни,
 • Eлектрика на предни и задни прозорци,
 • Eлектрично подесување на ретровизори,
 • Клима уред,
 • 8” Intellilink екран на допир,
 • Радио,
 • Систем за навигација,
 • Bluetooth,
 • Isofix систем на задни седишта,
 • Паркинг сензори,
 • Патен компјутер,
 • Дневни LED светла,
 • Магленки,
 • Koжен ентериер,
 • Сензор за дожд,
 • Сензор за светло,
 • Греачи на седишта.
Цена 12 100€
со ДДВ
КаросеријаSedan
Поминати километри152.300
ГоривоДизел
Мотор2.0 130 ks
Година2014
БојаСива металик