Opel Insignia 2.0 cdti 140ks MT

АBS • ESP • Темпомат • Airbag возач, совозачи и кровни завеси • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Двозонска клима – Климатроник • Патен компјутер • Радио CD • Паркинг сенрози напред и назад со звучна сигнализација • Isofix систем на задни седишта • Сензор за светло со детектор за тунел • Сензор за дожд • 18” Aлуминиумски фелни • Центранла брава со централно заклучување • Затемнети задни стакла.

 • Возолото е купено во Македонија и сервисирано во овластен сервис.

• Регистрирано до 31/07/2021.

• *Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 10 700 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 157.900
Гориво Дизел
Мотор 1956 ccm 140KS
Боја Бела
Прва регистрација 07/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање