Opel Insignia Bisiness 2.0CDTI 140ks MT

НАСКОРО
Каросерија Хечбек
километри 149.000
Гориво Дизел
Мотор 1956ccm 140KS
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање