Opel Insignia Business 2.0 CDTI 120KS

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифуинкционалек кожен волан со команди • Патен компјутер • Клима уред – Климатроник • Start-Stop функција • Систем за навигација • Паркинг сензори со PDC (Park Distance Control), Задна паркинг камера • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Мало резервно тркало • Радио со 8” Intellilink екран на допир • Магленки.

Цена 11 600 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 151.900
Гориво Дизел
Мотор 2.0 120 ks
Година 2015
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање