Opel Insignia Business 2.0cdti 140ks MT

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Crusise Control
 • Airbag-предни, странични и кровни
 • Eлектрика на предни и задни прозорци
 • Eлектрично подесување на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Клима уред- Климатроник
 • 8” Intellilink екран на допир
 • Радио
 • Систем за навигација
 • Bluetooth
 • Isofix систем на задни седишта
 • Паркинг сензори-предни и задни
 • Патен компјутер
 • Дневни LED светла
 • Магленки
 • Сензор за дожд
 • Сензор за светло
 • Start-Stop систем
 • Алуминиумски фелни
Цена 11 700€
со ДДВ
КаросеријаSedan
Поминати километри163.000
ГоривоДизел
Мотор2.0 140ks
Година2013
БојаМахагони металик