Opel Insignia Business Connect 1.6 CDTI 136ks AT 5 vrati

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифуинкционалек кожен волан со команди • Патен компјутер • Клима уред – Климатроник • Start-Stop функција • Систем за навигација • Паркинг сензори со PDC (Park Distance Control) • Задна паркинг камера • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Мало резервно тркало • Радио со 8” Intellilink екран на допир • Магленки • Пакет за внатрешно осветлување • Автоматско менување на светло со детектор за тунел • Електрохроматски ретровизор • Сензор за дожд • Електрична сопирачка за паркинг.

Цена 11 900 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 125.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 136 ks
Година 2015
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање